Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Projekty a dotace > Zkvalitnění pobytových podmínek osob se zdravotním postižením – Dps Osoblaha Úvodní obráz

Zkvalitnění pobytových podmínek osob se zdravotním postižením – Dps Osoblaha Úvodní obrázDatum konání:
31.12.2020
DPS

Je spolufinancován Evropskou unií a přispívá ke zkvalitnění pobytových podmínek osobám se zdravotním postižením v Domově pro seniory v Osoblaze, s důrazem na bezbariérovost, bezpečnost a kvalitu poskytovaného zázemí.

Předmětem projektu je: rekonstrukce a modernizace stávajících vnitřních prostor Dps Osoblaha v části budovy pro osoby se zdravotním postižením. Stavební práce budou spočívat v odstranění vestavěných skříní na chodbách, výměna některých nášlapných vrstev podlah z keramické dlažby a PVC v pokojích klientů a na chodbách, výměna keramických obkladů, umyvadel včetně baterií a záchodové mísy, výmalby. Dále rekonstrukce výtahu a zařízení venkovní šikmé schodišťové plošiny pro přepravu vozíků pro osoby s omezenou schopností pohybu a rekonstrukce kuchyňské linky. A zakoupení nových polohovacích postelí včetně antidekubitních matrací a nových skříní do pokojů klientů.

Termín realizace do 31.3.2020

Předpokládané celkové náklady: 4 447 698,42 Kč

Příspěvek Unie: 3 911 150,00 Kč