Aktualita: Očkování proti chřipce – MUDr. Zouharová

Objednaní pacienti na očkování proti chřipce, ať se dostaví v úterý 19. 10. 2021 mezi 14:00 – 17:00 h. do ordinace MUDr. Zouharové


Aktualita: DÁRCI KRVE – POTŘEBUJEME VÁS VŠECHNY!

V posledních dnech stoupl počet vážných zranění motorářů, sražených chodců a dopravních nehod. Spotřeba krve je proto mimořádně velká a zásoby se tenčí. Krevní centrum FN Ostrava je navíc jedním ze 7 krizových center v ČR, které mají za povinnost udržovat určité množství krve pro případy hromadných havárií a dalších mimořádných událostí.

Krevní centrum FN Ostrava proto žádá všechny zdravé dárce krve – přijďte co nejdříve k odběru! Pro naše pacienty potřebujeme všechny krevní skupiny.

Darováním krve zachráníte život. Děkujeme! Objednejte se prosím předem telefonicky na čísle 800 260 004 nebo e-mailem krevni.centrum@fno.cz nebo online přes webový formulář na konkrétní datum a čas. Dárci, kteří se rozhodnou darovat poprvé, mohou přijít bez objednání.  

Více informací na https://www.fno.cz/krevni-centrum.

Krevní centrum Fakultní nemocnice Ostrava


Aktualita: V pátek 15. 10. 2021 bude kancelář účetní BHTS UZAVŘENA


Aktualita: Milostivé léto

Principem milostivého léta je, že pokud dlužník uhradí u exekucí, které jsou vymáhány soudními exekutory (nevztahuje se na daňové exekuce) jistinu dluhu a náklady ve výši 907,50 Kč v období od 28.10.2021 do 28.1.2022, bude mu zbývající dluh odpuštěn. Týká se to dluhů například na zdravotní pojištění, MHD, u obcí, ČEZu atd.

Je potřeba, aby nejdříve dlužník zaslal písemnou žádost o vyčíslení jistiny exekutorovi a při platbě jistiny a nákladů výslovně uvedl, že chce využít institut milostivého léta a vyzývá exekutora, aby postupoval dle zákona č. 286/2021 Sb., část 2, čl. IV, bodu 25). 

Milostive_leto_CvT

Milostivé léto před lokalizací

vzor_milostive_leto_dopis_exekutorovi


Aktualita: Moravskoslezský kraj zahájil průzkum zájmu o kotlíkové dotace pro rok 2022. Prosíme zájemce o vyplnění formuláře.

https://lokalni-topeniste.msk.cz/


Aktualita: Energetické úspory bytového domu  Na Náměstí 100-105, Osoblaha

Vážení občané,

jelikož nebyl projeven zájem ze strany stavebních firem o realizaci naši zakázky Energetické úspory bytového domu  Na Náměstí 100-105, Osoblaha (pravděpodobně vysoké ceny stavebního materiálu a velká vytíženost stavebních firem v tomto období), jsme nuceni vyhlásit novou veřejnou zakázku a celý termín realizace posunout na  jaro 2022.

Je nám to líto, ale v tuto chvíli není jiné řešení.